Saagu teist sootud sookollid!

2
+2

Pole teile vaja emasid-isasid, poisse-tüdrukuid, mehi-naisi, poegi-tütreid, olge lihtsalt sootud sookollid!

Euroopa kultuurmarksistliku ja liberaalsotsialistliku valitseva poliitilise doktriini tõttu kultiveeritakse riikide administratiivjõu ja nn eurodirektiivide abil ühiskonda absurdi ja lauslollust.

Ammu on teada lood sellest, et laul "Kümme neegrit" on ebaviisakas, et rassismi- ja ahistamissüüdistusi on saanud armastatud lasteraamatud "Pipi Pikksukk" ja "Karlsson katuselt". Kus on probleemiks sõna "neeger", kus liigne lastevastane vägivald.

Võrdsuse sildi all kasvatab poliitilist peasuunda juhtiv euroeliit "uut moodi mõtlevat inimest", kellest pekstakse välja dekadentslik vana maailma arusaam mõistetest, kommetest ja tavadest kuni selleni, et normaalsuseks peavad saama ebanormaalsus, loodusreeglite eitamine, sealhulgas looduslikke sättumusi eiravad meeste vahelised abielud ja mõistmine inimesest kui sootust olendist.

Enam ei pane kedagi imestama ühised tualettruumid meestele ja naistele nagu ka see, et omavalitsus kulutab raha selleks, et luua koolidesse tüdrukute ja poiste riietusruumi kõrvale kehalise kasvatuse tarbeks riietusruumid ka nendele isikutele, kes ei suuda aru saada, kas nad tahavad olla poisid või tüdrukud. Selle asemel, et aidata inimesi oma mina leidmisel, abistada koha loomisel ühiskonda, süvendatakse hoopis nende isiksuslikke lõhesid ja õhutatakse looma nende personaalseid, tugevasti moonutatud sotsiaalseid paradigmasid.


Absurdne on toimuv ainuüksi juba seetõttu, et kuidas ka kultuurmarksistid ei pingutaks, muuta nad eales ei suuda seda asjaolu, et inimkond on jagunenud kaheks selgelt määratlevaks sooks - mees- ja naissooks. Kusjuures vaid ühele on antud selle sama looduse (kui tahate, siis Jumala poolt) anne kanda ilmale uut elu.

Aga "progressiivsed" sotsiaalse võrdsuse apologeedid ning traditsioone vaimu vihkavad "tolerandid" siiski pingutavad, tehes seda kõike ülima kirega, kasutades abivahendina neid toetavate riikide sunnijõudu ning administratiiv-õiguslikke sunnivahendeid.

Kui hiljuti lõi laineid ühes skandinaavia riigis ette valmistatud õigusakt, mille kohaselt edaspidi perekonna seisu käsitlevad aktid ei lapsevanemaid enam ema ja isana vaid kui "vanem üks" ja "vanem kaks" (vahest kunagi ka "vanem kolm" jne), siis tänaseks ujus välja teise Põhjamaa riigi plaanid, mille kohaselt ei tohi koolides pöörduda õpilaste poole enam sõnu "poiss" ja "tüdruk" kasutades.

"Sugu on vaid üks omadus paljude omaduste seas. Selle jätkuv mainimine võib anda lapsele liialt rõhutatud arusaama soo tähendusest. Varem on koolides olnud tavaks lahterdada asju tarbetult, näiteks moodustada sööklas poiste ja tüdrukute jaoks eraldi järjekordi," selgitas haridusameti nõunik toimuvat põhjendades.

Mina mõtlen aga kurbusega selle peale, mis eristab konservatiivi liberaalsotsialistist ja "progressiivset, sotsiaalselt mõtlevast" massitolereerijast.
Selmet lasta asjadel rahulikult kulgeda oma loomulikku rada pidi forsseerivad nad ühiskondlikke protsesse sellise ebaloomuliku survega, mis paratamatult viib ühiskonna sotsiaalse katastroofini.
On paratamatult selgeks saanud, et sotsialistid ei mõista seda kunagi. Seda on ajalugu korduvalt tõendanud.

See on ka üheks suureks põhjuseks, miks Euroliidul puudub tulevik.

Ma kardan ainult, et selline vägivaldne inimvaimu vägistamine kutsub reaktsioonina esile vastureaktsiooni, sest mõistlikkuse piir on tolerantidest kultuurmarksistide poolt juba ammu ületatud. Tekkivat okspraksu, kui ühiskonna pinges oks murdub, ei tahaks ilmselt keegi kuulda. Mina ka mitte.

Kuid ma olen hoiatanud.

Paul Puustusmaa

Kliki ka nendele artiklitele:

* Teekond Saulusest Pauluseks
... taustaga ja sotsialistliku erakondliku taustaga ajakirjanduskorüfee saab vähemalt vanemas eas aru vasakpoolsuse probleemidest ning on lähedal seismas püsiväärtustele ehk konservatiivsusele. Kas teg ...
* Euroliidu lagunemiskroonika: kõigepealt kuningriigid?

... ise otseseks tulemuseks oli Briti referendum ja BREXIT. Kaugemaks tulemiks on aga see, mida vasakpoolsus alati on esile kutsunud, kui nad liigselt mõjuvõimu saavad - ühiskonna üha süvenev lõhestumine, k ...
* Vasakpoolsuse vähkkasvaja.

Ladina-Ameerika valitsejaid on haaranud aastakümnete pikkune vasakäärmuslik poliitiline meeltesegadus. Jah - vasakpoolsusega on paraku see lugu, et oma utoopiates ja sellega seotud poliitilistes to ...