Steinmeier ennustab Euroliidu kokkukukkumist

0

Saksamaa välisminister Frank-Walter SteinmeierSaksamaa välisminister Frank-Walter Steinmeier ennustab Euroopa Liidu lagunemist, edastas Sueddeutsche Zeitung.

Tänase päeva olukorda iseloomustas Saksa välisminister kui "turbulentsuse tsooni", kuhu Euroliit on sisenenud. Sellesse tsooni sattumise põhjustena toob välisminister välja rida olulisi põhjusi, millisteks on nii finantskriis kui ka põgenike massiline Euroopasse tulek. Punkti põhjuste loetelule paneb BREXIT.

Steinmeieri sõnul seadis mööduv aasta kahtluse alla "... ilmselged asjad, milliseid viimastel kümnenditel võeti kui loomulikku..."

Sotsialistlike vaadetega välisminister avaldas ilmselget rahulolematust viimaste aastakümnete kestel mõjule pääsenud Euroliidu juhtimismudeli kui ka majanduspoliitilise doktriini kokkukukkumise pärast.

"Kui me unustame ära selle, mis on Euroliidu väärtused, siis ta hukkub," tõdes Saksa välisminister. Lisaks hoiatas ta, et parempopulistid kasutavad olukorda ära.

Steinmeier teatas ka, et käivitab Saksa välisministeeriumi kaudu eriprojekti Euroliidu perspektiivi uurimiseks, mis peaks andma vastuse miljoni dollari küsimusele - mida on Euroopas õieti, mis on aga valesti tehtud.

Kliki ka nendele artiklitele:

* Euroliit soovib veelgi vähendada liikmesriikide suveräänsust!
Euroopa föderaliseerumise poole liikuv eurosotsialistlik Euroliit on astunud järgmiseid samme, vähendamaks liikmesriikide iseseisvust ja iseotsustamise õigust oma maal toimuvate asjade üle. Briti aja ...
* Eurosotsialismi uued pärlid e. vajame õiglusriiki!

... ürivad meie riigi otse kaosesse ja mädamülkasse - meie endi raha eest! ... lismi vundament kindlustatud ... stabiilsusmehhanismi (SSM) lõplik kuju ja õigused. «Pangandusliitu puudutavad poliitilised  ...
* Kreekas võitis vasakpoolsus, kuid kaotas riik ja lõpuks rahvas

... t liigutavad Eestit "kindlalt edasi"  - edasi eurosotsialismi all ägavasse juurtetusse, keskpärasesse ning majanduslikult jätkusuutmatusse Euroföderatsiooni. Ja kartell elab ning eurosotsialism  ...