JXTC Tribune Times - шаблон joomla Видео

Sotsiaalse võrdsuse kants on valmis USA-d ründama

0
Published: Tuesday, 11 April 2017 12:29

Sotsialistlik tööliste ja talupoegade riik, maailma kõige progressiivsem ja õiglasem ühiskond on koondunud oma ennenägematult geniaalse juhi Kim Jong-un'i ümber tiheda rünnakrühmana ning on valmis igal ajahetkel ründama agressiivset kapitalistide kantsi USA-d!

Põhja-Korea on riik, kes järgib kindlalt sotsialistlikku joont, millest arenevad sotsiaaldemokraatiad veel alles und näevad. Põhja-Korea rahuarmastav rahvas on valmis koheselt alluma PARTEI kutsele ning karmilt ja surmavalt vastama igasugustele provokatsioonidele, millised leiavad aset tema piiride läheduses. Vajadusel ollakse valmis ründama USA-d ka tema mandril!

ERR: Põhja-Korea teatas, et on sõjaks USA-ga valmis

Põhja-Korea mõistis teisipäeval karmisõnaliselt hukka USA lennukikandja lähenemise Korea poolsaarele ja hoiatas, et on pingete edasise kasvamise puhul regioonis valmis sõjaks, edastas riiklik uudisteagentuur KCNA.

"See tõestab veel kord, et USA hoolimatu tegutsemine on jõudnud väga tõsisesse faasi," ütles Põhja-Korea välisministeeriumi eestkõneleja.


"Põhja-Korea on valmis vastama igat liiki sõjale, mida USA ihkab. Kavatseme vastata igasugustele provokatsioonidele kõige karmimal moel ja kaitsta ennast meie relvade võimsa jõuga" lisas pressiesindaja.

USA armee teatas nädalavahetusel, et lennukikandja USS Carl Vinsoni löögirühm liigub Singapurist Korea poolsaarele lähemale.

"Carl Vinsoni lahingugrupile on antud käsk säilitada valmisolek Vaikse ookeani lääneosas. Meie hinnangul on tõhustatud kohalolek vajalik," ütles regiooni väejuhatuse eestkõneleja Dave Benham.

President Donald Trump tahab kaardistada võimalusi Põhja-Korea tuumaohu kõrvaldamiseks, ütles pühapäeval USA kõrge ametnik. Trump on nimetanud Hiinat võtmeliitlaseks Põhja-Korea tuumaohu ohjeldamisel, kuid samas öelnud, et Ühendriigid on ka üksi valmis selle ohu likvideerima.

Põhja-Korea on sooritanud viis tuumakatsetust, neist kaks möödunud aastal. Satelliitpiltide analüüsides on märke, et riik on valmistumas kuuendaks. Pyongyang pole näidanud üles mingit kavatsust piirata ka oma raketiprogrammi, mille lõppeesmärgiks on tagada võimekus anda tuumalöök USA mandriosale.

Pyongyangis tähistatakse Kim Il-sungi 105. sünniaastapäeva

Põhja-Korea pealinnas Pyongyangis tähistatakse käesoleval nädalal riigi looja Kim Il-sungi 105. sünniaastapäeva, mille puhul korraldati ka massiivne sõjaväeparaad, vahendasid ERR-i teleuudised.

Pyongyangi tänavad on tähistatud lillede ja lippudega. Sõjaväeparaad lõppes Kumsusani mälestuspalee juures, kus avaldati austust nii Kim Il-sungile kui ka 2011. aasta lõpus manalateele läinud Kim Jong-ilile.

Põhja-Korea praegune liider Kim Jong-un sellel tseremoonial ei osalenud.

Küll on Põhja-Korea aga selleks nädalaks riiki kutsunud ebatavaliselt suure hulga rahvusvahelise meedia esindajaid.

BHR/ERR

Kliki ka nendele artiklitele: 

* Venelased vaesuvad hoogsalt
... liste riikide hulka võib lugeda Kuuba, Põhja-Korea, Venetsueela ... jah - ka täiesti paradiislike ...
* USA ja venemaa suhted on selle sajandi kriitilisemad!

...  lahendada teise USA julgeolekudilemma, nimelt Põhja-Korea tuumaprogrammi. Trumpi sõjaline tegevus Süürias võib olla signaaliks Hiinale, et vastne Ühendriikide president ei karda astuda ühepools ...
* Lühidalt - 15.02.2017 (täiendatav)

... Malaisia pealinna lennujaamas mõrvati äärmusvasakpoolse riigi, Põhja-Korea diktaatorliku juhi poolvend. Malaisias mõrvati Põhja-Korea liidri poolvend, teat ...