JXTC Tribune Times - шаблон joomla Видео

Ratas külastab venemaa põhjapealinna, et tähistada aastapäeva Eesti autonoomiasoovile venemaa koosseisus!

1
+1
Published: Wednesday, 05 April 2017 15:17

KESKERAKOND on kuritegelik organisatsioon - MTÜ, milline on Eesti Vabariigis kehtiva seaduse alusel erakonnana süüdi mõistetud kuriteo toimepanemises.

Formaalselt kehtiva, kuid Eestis tahtlikult mitterakendatava põhiseaduse normi § 48 kolmas lõik määratleb imperatiivselt ning punktiga lõppeva lause alusel, et
"Keelatud on ... erakonnad, kelle ... tegevus on ... vastuolus kriminaalvastutust sätestava seadusega."
Seega on riigivõimu kohustus kuritegelik erakond likvideerida. Seda ei tehta. Teadlikult.
Eesti on ainuke riik Euroopas, mida juhib kuritegelik organisatsioon.
Kuritegeliku organisatsiooni poolt juhitav riigivõim ei oma moraalset õigust nõuda alamalseisvatelt institutsioonidelt nagu ka kodanikelt õiguskuulekat käitumist.
Keskerakonna käitumismuster ja poliitiline kultuur nii enne kuriteo sooritamist kui ka peale kuriteo sooritamist ning täna ei ole muutunud.

EUROOPA LIITU ootab ees olukord, kus peagi hakkab seda substantsi juhtima AMETLIKULT kuritegelik organisatsioon!

Ratas Peterburi sõitmist kahtluse alla ei seadnud

Värskete uudiste valguses saab kinnitada, et kolmapäeval riigikogus peaministrist kuritegeliku organisatsiooni juhi Jüri Ratase Peterburi visiidi ärajäämine seoses terroriaktidega kõne alla ei tulnud, ta kinnitas, et osaleb laupäeval toimuval üritusel nagu varem kavandatud.

Eesti autonoomia venemaa koosseisus on rõhutamisväärne!?

Ratas kordas infotunnis opositsioonipoliitikute küsimustele vastates varem öeldut, et Peterburi minekul on ainult üks eesmärk - tähistada 100 aasta möödumist demonstratsioonist, kus ligi 40 000 eestlast marssisid Eestile autonoomia andmise nimel.


Ta lisas, et kui 8. aprill on kuupäevaliselt kõige esimene sündmus "Eesti 100" programmi tähistamiseks ja see on pandud paika eelmise valitsuse ajal, siis ta ei näe küll mingit põhjust seda seda muuta.

Mingeid muid kohtumisi väljaspool "Eesti 100" programmi Ratas enda kinnitusel taodelnud ei ole ega kavatse ka taodelda.

ERR/BHR

Kliki ka nendele artiklitele:

* Lühidalt - 20.02.2017 (täiendatav)
Kuritegeliku organisatsiooni liidrid Tallinnas teada Kohalike omavalitsuste valimiste ootuses on Eestit valitsev kuritegelik partei (Keskerakond) ära määranud mõningate linnaosade esinumbrid ko ...
* Vabatahtlikult kultiveeritud võõrkultuur on hävitamas Rootsi ühiskonda.

... atepulga haarasid juba moodsad uued vasakpoolsed, eesotsas tänagi meie riiki valitseva kuritegeliku Keskerakonnaga või tema sõsarparteiga, sotsialismi ihaleva sotsiaaldemokraatliku parteiga. AGA nüüd tag ...
* Eestlaste toetus kriminaalsele elukorraldusele on kasvanud.

Eesti poliitika on ainulaadne Euroopas, sest valitsusparteiks on tõusnud kuritegelik organisatsioon. Ja ka peaminister pärineb ametlikult kuriteos süüdi mõistetud erakonnast. Keskerakond on ai ...