JXTC Tribune Times - шаблон joomla Видео

Keskerakondlik linnavalitsus toob Tallinna Krimmi anneksiooni toetanud vene näitleja

0
Published: Thursday, 06 April 2017 19:44

Dmitry Kharatyan KGB ohvitseri mundrisTallinna linnavalitsus kutsub vene keele huvilisi osalema laupäeval Tondiraba jäähallis toimuvale aktsioonile «Totalnõi diktant», kus osaleb lisaks Tallinna abilinnapeale Mihhail Kõlvartile ja tööde kontrollimise komisjoni esimehele Aljona Tederile ka näitleja Dmitry Kharatyan, kes aastal 2014 andis allkirja Krimmi anneksiooni toetuseks.

Etteütluse «Totalnõi diktant» eel toimub linnavalitsuse teatel ka pressikonverents, kus osalevad nii Kharatyan, Kõlvart kui ka Teder.

Pressikonverents algab laupäeval kell 13 Tondiraba jäähalli konverentsisaalis ja kestab orienteeruvalt 20 minutit. Küsimusi saab esitada otse saalist, Kharatyan hiljem personaalintervjuusid ei anna.

«Totalnõi diktant» algab Tondiraba jäähallis kell 14, osalejatele avatakse uksed kell 12.30. Kes ei ole veel jõudnud eelseisvale etteütlusele registreerida, saavad seda teha veel kodulehel www.totaldict.ru.


Rašistlik venemaa käitus 2014. aastal samal moel kui fašistlik saksamaa 1938.«Totalnõi diktant» on linnavalitsuse teatel ülemaailmne aktsioon, mille raames kirjutavad kõik huvilised etteütlust vene keeles. Eesmärgiks on pöörata inimeste tähelepanu õigekeelsuse tähtsusele. «Totalnõi diktanti» kirjutatakse sel aastal enam kui 800 linnas üle maailma.

Traditsiooniliselt loeb etteütlust ette tuntud inimene. Eelmisel aastal tuli selle jaoks spetsiaalselt Tallinnasse vene näitleja Leonid Jarmolnik, tänavu astub aga vene keele huviliste ette Dmitry Kharatyan.

Allikas: BNS

Kliki ka nendele artiklitele:

* Leedu kaitseminister: Kremli püüd ajalugu ümber kirjutada on sissejuhatus Balti riikide annekteerimisele
Vene tippametnikud on seisukohal, et Kremli katsed ajalugu ümber kirjutada on sissejuhatus püüdele annekteerida Balti riike - just nagu juhtus Krimmiga. Leedu kaitseminister ja sõjaväe strateegilise kom ...
* Lühidalt - 06.03.2017 (täiendatav)

... se hiljuti venemaa riigitelevisoonis näidatud dokumentaalfilmi Krimmi okupeerimisest, kus vene diktaator Putinit on kujutatud Krimmi annekteerimise ja venemaaga ühendamise peaarhitekti ning väejuhina. Lubatakse  ...
* OSCE parlamentaarse assamblee president rääkis Moskvas Krimmi okupeerimisest

... ust rahutagamisoperatsiooni kujul," on Kanerva pressiteates öeldud. "Krimm annekteeriti 1991. aastal. Kuid 2014. aastal sai Krimm vabaks tänu 2 miljoni Krimmi elaniku vabale valikule. Kutsun teid