JXTC Tribune Times - шаблон joomla Видео

Austria suurima toetusega partei tahab keelustada „fašistliku islami“

0
Published: Monday, 16 January 2017 00:35

Austria Vabaduspartei (FPO)  liider Heinz Christian Strache kutsus üles keelustama poliitilise islami ja moslemite sümboolika, hoiatades, et „islam võib hävitada Euroopa ühiskonna“.

Austrial on vaja „seadust, mis keelaks poliitilise fašistliku islami“, ütles ta erakonna uusaastakohtumisel Salzburgis. „Teeme sellele islamiseerumise poliitikale lõpu nii kiiresti kui võimalik... vastasel juhul ootab meid, austerlasi, eurooplasi, äkiline lõpp,“ lausus ta.

Valitsuserakond Austria Rahvapartei (OVP) tegi sel nädalal ettepaneku lubada tänavu riiki hinnanguliselt 17 000 asüülitaotlejat. „Meil on vaja null ja miinus immigratsiooni,“ kommenteeris seda Strace.

Küsimusele, milline peaks õigusakt erakonna hinnangul välja nägema, vastas partei pressiesindaja, et see peaks sarnanema seadusega, mis keelas Teise maailmasõja järel riigis natsisümboolika.


Immigratsioonivastane sõnum resoneerub suure vähemusega Austria elektoraadist.

Äsjastel presidendivalimistel sai FPO kandidaat Norbert Hofer 47% häältest. Avaliku arvamuse küsitluste järgi on Vabaduspartei juba teist aastat riigi suurima toetusega erakond.

8,7 miljoni elanikuga Austria võttis viimasel kahel aastal vastu enam kui 130 000 asüülitaotlejat, kellest suurem osa pärit riikidest nagu Afganistan, Süüria ja Iraak.

Austrias elab 600 000 moslemit.

Allikas: Delfi

Kliki ka nendele artiklitele:

* Jaak Madison: peame võtma Euroopa Liidu lagunemist kui ajaloolist paratamatust
... agu “rassist”, “ksenofoob”, “islamofoob” või “paremäärmuslane”. Üldiselt kasutavad neid sõnu end progressiivideks pidavad isikud, kes arvavad end olevat uue generatsiooni esindajad ning üritavad sildist ...
* Madalmaade kuningriigis piiratakse moslemiusu avalikke tunnuseid!

... ema keelatud ning esitas täna Riigikogule ee ... osaliselt või täielikult näo. Harilikult on selliseks riietusesemeks mosleminaiste burka v ...
* Konservatiivne Rahvaerakond esitas eelnõu burkakeelu kehtestamiseks Eestis

... elt tatarlastest koosneva islamikogukonnaga probleeme ei ole olnud, sest nemad burkat või niqabi ei kanna. Küll on nad aga hädas viimasel ajal Eestisse tulnud radikaalsete islamistidega, kes püüavad kaasatood ...
* Paul Puustusmaa: Kui küsimus on õhtumaade deislamiseerimises

Järg artiklile: "Kas tuleks kaaluda DEISLAMISEERIMIST?" Euroopa valitsevas kultuurmarksistlikkus poliitilises mentaliteedis on ülilevinud poliitkorrektsuse nõue avalikes toimingutes. See  ...