JXTC Tribune Times - шаблон joomla Видео

Lühidalt - 05.04.2017 (täiendatav)

0
Published: Wednesday, 05 April 2017 19:38

Venemaal hakati riigikeskselt ette valmistama üleriigilisi "rahvamiitinguid"
Ajaleht "Kommersant" teatas, et paljudes venemaa linnades algasid ettevalmistused üldrahavlikeks miitinguteks, millised saavadalguse 08. mail. Moskvast laekunud korraldusest kirjutas varasemalt ka raadiojaama EHO MOSKVÕ netisait. Miitingud organiseeritakse kohalike omavalitsuste ja neile lähedal seisvate organisatsioonide poolt. Enamus miitingutest osavõtjad saavad olemas riigiteenistujad, kes siis riigitöö asemel suunatakse miitingutele osalema.
Demonstratsioonid saavad toimuma terrorismivastasuse egiidi all. Oma parteilise panuse miitingute toimumisse on lubanud anda kõik vene riigiduuma (parlamendi) parteid.
On laekunud ka andmeid selle kohta, et mõnedes piirkondades (sealhulgas Peterburis ja Tambovis) soovitakse demonstratsioonidega alustadajuba homme. Edasi peaksid siis need kasvama nn ülevenemaalisteks terrorismivastasteks miitinguteks.
Kliki ka nendele artiklitele:

* Lühidalt - 03.04.2017 (täiendatav)
... aldamises kahtlustatakse Kesk-Aasiast pärit 23-aastast enesetaputerroristi, ütles Interfaxi allikas. Kirgiisi turvateenistuse sõnul on kahtlustatavaks Akbaržon Jalilov, kes sündis Ošis 1995. aastal. Var ...
* Ratas külastab venemaa põhjapealinna, et tähistada aastapäeva Eesti autonoomiasoovile venemaa koosseisus!

... jäämine seoses terroriaktidega kõne alla ei tulnud, ta kinnitas, et osaleb laupäeval toimuval üritusel nagu varem kavandatud. Eesti autonoomia venemaa koosseisus on rõhutamisväärne!? Ratas kord ...