JXTC Tribune Times - шаблон joomla Видео

Lühidalt - 17.04.2017 (täiendatav)

0
Published: Monday, 17 April 2017 14:11
  • Suurbritannia ja Venemaa vahelised suhted on halvemad kui kunagi varem

Venemaa suursaadik Londonis Aleksandr Jakovenko ründas Briti valitsust, süüdistades kuningriiki pingete suurendamise eest Euroopas, sealhulgas 800 sõduri saatmises Eestisse.
Kremli esindaja Londonis ütles, et Briti valitsus on süüdi vaenulikkuses ning sidemed kahe riigi vahel on kukkunud kõigi aegade madalseisu. Jakovenko sõnul sisuliselt enam ei olegi kahepoolseid suhteid venemaa ja Ühendkuningriigi vahel, vahendab Daily Mail. Jakovenko lisas, et Ühendkuningriigi viimase aja tegevus on olnud provokatiivne ja lausa naeruväärne.
Kliki ka nendele artiklitele:

  • 63% venemaalastest ei usu sõjalise konflikti võimalikkust USA ja venemaa vahel.

Ülevenemaalise avaliku arvamuse uuringute keskuse (VTsIOM) küsitluse järgi ei välistanud 30 protsenti vastanutest sõjalist kokkupõrget venemaa ja USA vahel. Võimatuks pidas seda 63 protsenti vastanutest. Vähetõenäoliseks peab sõjalist kokkupõrget kahe riigi vahel 16 protsenti vastanutest. 14 protsenti leiab, et sõda juba käib ning 16 protsenti arvab, et see võib alata lähimal ajal, vahendab RIA Novosti.
USA president Donald Trump kaotab küsitluse järgi venelaste usaldust. Iga viies vastanu on jõudnud Trumpis pettuda. Trumpi usaldab kolmandiks vastanutest.
vene-USA suhteid hindas negatiivselt 82 protsenti vastanutest. Neid nimetati pingelisteks, jahedateks või vaenulikeks. Kolmandik küsitletuist loodab suhete paranemisele lähimal ajal, vahendas Delfi.
Kliki ka nendele artiklitele: