JXTC Tribune Times - шаблон joomla Видео

Lühidalt - 18.04.2017 (täiendatav)

0
Published: Tuesday, 18 April 2017 10:39
  • Georgia avaldas protesti venemaa poolt toime pandud järjekordse rahvusvahelise õiguse rikkumise akti osas.

Venemaa seekordne süü, mida Georgia õigustatult pahaks pani, on vene välisministri Lavrovi visiit Abhaasiasse. Probleemiks on asjaolu, et Abhaasia on Georgiale kuuluv territoorium, mida aga reaalselt valitseb vene armee tiiva all tegutsev kohalik separatistlik võimkond. Vene välisministeeriumi teateil sõitis Sergei Lavrov Abhaasiasse, et arutada sealse poliitilise juhtkonnaga jooksvaid küsimusi, muuhulgas ka Georgia samme NATO-ga ühinemise teel.

Kliki ka nendele artiklitele:

  • Riigikogu majanduskomisjoni liikmed külastavad täna TransRussia logistikamessi Moskvas

Eesmärgiks olevat venemaal tegutsevate ettevõtete toetamine venemaal, nagu edastas Postimees. Eestist on messil esindatud 14 ettevõtet, sealhulgas Tallinna Sadam, Eesti Raudtee, Paldiski Sadamate AS ja teised.
«Ettevõtjad on muidugi need, kes peavad läbirääkimisi, kuid on oluline näidata, et ka riigi tugi neile on olemas,» sõnas komisjoni liige, kuritegeliku partei liige Erki Savisaar pressiteate vahendusel. Kriminaalse organisatsiooni liikme sõnul on ettevõtjad kinnitanud, et seesugust toetust on vaja. See sama Savisaar sõnas, et mingit suurt muutust transiidis ei tasu oodata, kuid kui ettevõtjad jäävad vene partneritele rohekem silma ning saavad jutule, on see juba suur samm edasi.
Kliki ka nendele artiklitele: