JXTC Tribune Times - шаблон joomla Видео

Lühidalt - 21.04.2017 (täiendatav)

0
Published: Friday, 21 April 2017 13:47
  • Venemaa katsetab Ukrainas sõdides oma uusimaid tehnoloogiaid ja strateegiaid

Hoolimata venemaa väidetest, et tema vägesid, instruktoreid ega muud sõjakohast Ukrainas pole, kinnitavad faktid vastupidist. Ukraina separatistide territooriumile on pidevalt viidud ja toodud erinevat moodsat vene sõjatehnikat ning Donbassi lahingutes juhib ebaseaduslike relvarühmituste taktikalist ja sõjalist tegevust reeglina venemaalt ebaseaduslike relvarühmituste kontrolli all olevale territooriumile komandeeritud "erusõjaväelased". Ka teateid vene kõrgemate kaadriohvitseride visiitidest separatistlikule territooriumile on meediasse pääsenud.
Kodanikuajakirjanike portaal Bellingcat omab andmeid selle kohta, et venemaa on Ida-Ukrainas kasutanud oma kõige kaasegsemaid tanke. Bellingcat teatel nähti esimesi tanke T-90 ja selle modifikatsioone Ida-Ukrainas juba 2014. aasta suvel, mida kinnitab YouTube üleslaetud sama aasta 25. augustil tehtud video.
Kodanikuajakirjanikud selgitasid video geolokatsiooni abil välja, et video oli tehtud Luganski oblasti Lõsoe küla lähedal ja portaali andmetel kuuluvad antud T-90A tankid tõenäoliselt 136. üksiku motolaskurbrigaadi koosseisu, vahendab Õhtuleht.
Kliki ka nendele artiklitele:

  • Venemaa viib sõjatehnikat Põhja-Korea piiri äärde

Venemaa liigutab väidetavalt sõjalist rasketehnikat Põhja-Korea piiri suunas, kus kardetakse Pyongyangi ja USA vastasseisu puhkemist, vahendab RFE/RL.
Kaug-Ida meedia teatel on kohalikud märganud nädalavahetusest alates suurte sõjaväekolonnide liikumist maitsi ja mööda raudteed Põhja-Korea piiri suunas.
Nii Ameerika Ühendriigid kui Põhja-Korea on hoiatanud ennetavate rünnakute võimaluse eest, Pyongyang teatas, et on provokatsiooni korral valmis terve USA hävitama.

Kliki ka nendele artiklitele:

  • Peterburi terroriohvrite arv kasvas.

Täna suri Peterburi haiglas veel üks viimases metroos toime pandud terrorirünnakus haavata saanud inimene, millega rünnakus hukkunute arv suurenes 16.-ni.
Peterburi asekuberneri Anna Mitjanina sõnul on ohvri näol tegemist 1960. aastal sündinud naisega.
Kliki ka nendele artiklitele:

  • Habarovskis rünnati föderaalse julgeolekuteenistuse (FSB) kohalikku valitsust

„21. aprillil kell 17.02 kohaliku aja järgi sisenes tundmatu venemaa FSB Habarovski krai valitsusse ning hakkas kindlaks määratud tehnilise kontrolli tsooni ületades vastuvõturuumis asunud inimeste pihta tulistama. Hukkus Venemaa FSB töötaja ja üks kahest külastajast – SRÜ riigi kodanik – teine sai haavata. Ründaja kõrvaldati,“ öeldakse FSB teates Interfaxi vahendusel.
Kliki ka nendele artiklitele: