JXTC Tribune Times - шаблон joomla Видео

Lühidalt - 22.04.2017 (täiendatav)

0
Published: Saturday, 22 April 2017 16:34
  • Paul Ryan kinnitas USA ja NATO kindlat toetust Eestile.

Eestit külastav USA esindajatekoja spiiker Paul Ryan kohtus siin ka kriminaalset organisatsiooni juhtiva ning peaministri ametit pidava Jüri Ratasega. Sellel kummalisel kohtumisel hargnenud ühisel pressikonverentsil kinnitas USA spiiker Ühendriikide kindlat toetust NATOle ning lubas, et USA seisab ohtude korral Eesti kõrval. Ryan rääkis Tallinnas Stenbocki majas, et Eesti saavutatu on väga inspireeriv ning kinnitas, et USA hindab Eesti ajalugu, vabadust, sõltumatust ja kultuuri.
"Meie esimene sõnum siin on see, et kahepoolsed suhted on tugevad ja muutuvad veelgi tugevamaks," rääkis Ryan.
Kliki ka nendele artiklitele:

  • Venemaa arvates valmistub NATO venemaa vastaseks interventsiooniks!

Eestit ja teisi oma naabreid okupeeriv venemaa on häiritud NATO vägede askeldamisest oma piiride vahetus läheduses ja määratleb seda tegevust ettevalmistusena sissetungiks venemaale. Selliseid sõnumeid edastab vene propaganda oma rahvale.  Portaali "Vesti.ru" vahendab oma lugejatele vene asevälisministri Aleksei Meškovi poolt INTERFAXIle antud intervjuud, kus just venemaale kallaletungi ettevalmistusena määratles suur-tšinovnik NATO tegevust venemaa piiride lähistel, seega ka Eestis.
Meškov ütles muuhulgas, et NATO aktiivsus paljurahvuselises koosseisus "tahad seda või mitte, meenutab saja aasta taguseid sündmusi. Suhteliselt hiljuti Ukrainale ja Georgiale sõjaliselt kallale tunginud idanaaber meenutas oma tippametniku suu läbi oma rahvale, et on rahu armastav ja rahumeelne ning samas ka lääneriikidele, et peamine oht maailmarahule pole mitte venemaa vaid ikka terrorism.
Kliki ka nendele artiklitele: