JXTC Tribune Times - шаблон joomla Видео

Lühidalt - 23.04.2017 (täiendatav)

0
Published: Sunday, 23 April 2017 14:27
  • Sotsialistlik Põhja-Korea ähvardas Austraaliat tuumalöögiga

Korea Rahvademokraatlik Vabariik lubas Austraaliale tuumalöögi anda, kui see Briti krooni all olev riik jätkab USA ekspansnismipoliitika toetamist ning ei lõpeta Ühendriikide pimesi järgimist.
Pyongyangi viha kustus esile Austraalia välisministri Julie Bishopi avaldus, et peab Põhja-Koread suureks ohuks Austraaliale ning, et Põhja-Korea relvakatsetused tuleb rahvusvahelise kogukonna toel lõpetada.
Kliki ka nendele artiklitele:

  • Põhja-Korea pidas kinni USA kodaniku

Põhja-Koreas peeti Lõuna-Korea meedia teatel kinni riigist lahkumas olnud Ühendriikide kodanik. Lõuna-Korea uudisteagentuuri Yonhap teatel oli kinnipeetu 50ndates eluaastates USA kodanik, endine Hiina Yanbiani ülikooli professor, kes viibis Põhja-Koreas ühe kuu seoses abiprogrammiga, vahendas BBC. Ta vahistati Pyongyangi rahvusvahelises lennujaamas.
Tegu on kolmanda Põhja-Koreas kinni peetud ameeriklasega. Eelmise aasta jaanuaris vahistati 21-aastane USA tudeng Otto Warmbier selle eest, et oli üritanud ühest Põhja-Korea hotellist propagandasilti varastada. Talle mõisteti mullu märtsis karistuseks 15 aastat sunnitööd.

  • Põhja-Korea lubas jõudemonstratsiooniks uputada USA lennukikandja.

Korea Rahvademokraatlik Vabariik on valmis uputama USA lennukikandja, et näidata oma meelekindlust ning jõudu.
"Meie revolutsioonilised sõjajõud on täiesti valmis uputama ameeriklaste tuumalennukikandja üheainsa löögiga," vahendas Põhja-Korea sõjakat sõnumit vene infoagentuur INTERFAKS.