JXTC Tribune Times - шаблон joomla Видео

Lühidalt - 21.10.2015 (täiendatav)

0
Published: Wednesday, 21 October 2015 12:40
  • Venemaa ja Valgevene loovad 2018. aastaks ühtse sõjalise organisatsiooni

Peale Nõukogude Liidu kollapsit venemaa juhtimisel loodud varasemad poliitilised ja sõjalised organisatsioonid näitavad ilmselgeid lagunemise märke. Elavalt lagunemise märke nagu zombid või .... Seda seetõttu, et venemaa poolt loodud vastavates liitudes, vaadelgem siinjuures kas SRÜ-d või nn kollektiivse kaitse organisatsiooni ODKB, puudub liikmete võrdne kohtlemine. Peamiseks põhjuseks on aga see, et ainult venemaa on olnud suuteline reaalselt, majanduslikult ja/või sõjaliselt otseselt ründama oma organisatsiooni partnereid. Ajalugu ei tunne teist analoogi, kus liidulepingu kaaslane teist partnerit ründaks. Venemaa agressiivsuse ohvriteks on langenud erinevatel aegadel mitmed nimetatud organisatsioonide liikmed, sealhulgas sõjaliselt Ukraina ja Georgia, kellest nüüd on saanud vaid ENDISED partnerid SRÜ-s ja ODKB-s.
Ennast häbistanud "liitude" asemele on venemaal vaja luua seepärast uusi, kus partneritele on võimalik mesijuttu ajada, kuni ... ja siis luua jälle uus.
Üheks selliseks moodustiseks on nn vene-Valgevene liitriik, milline enda kõrvale tahab luua ka uue sõjalise organisatsiooni.
Venemaa ja Valgevene juhid kinnitasid liitriiki kaitsta suutva ühtse sõjalise organisatsiooni loomise plaani. Venemaa kaitseministri Sergei Šoigu sõnul luuakse need kaitsemehhanismid 2018. aastaks, vahendasid Interfaks ja TASS.
Peale selle toimuvad 2017. aastal kahe riigi sõjaväelaste suured strateegilised õppused Zapad-2017.
Šoigu rääkis samuti, et kahe riigi kaitseministeeriumide kolleegiumil arutati ka kokkulepet välispiiride ühise kaitse kohta ja õhutõrje ühtse regionaalsüsteemi valvet Valgevene territooriumil.
Kliki ka nendele artiklitele:

* Putini mannetu naabruspoliitika
... ODKB) kuuluvad Armeenia, Kasahstan, Kõrgõzstan, Tadžikistan, ... * Usbekistan lahkub Moskva lähiliitlaste sõjalisest ühendusest ... ametlikult oma kavatsusest KJO-st (ODKB) välja astuda. Organisatsiooni ...
* Kõrgõzstan - revolutsioon või mäss? (täiendatud)

...  SRÜ analoog nõuab endale NATO staatust ... ODKB tippkohtumisel Moskvas.    Kollektiivse Julgeoleku Lepingu Organisatsioon (ODKB) loodi 1992. aastal. Sinna kuulub lisaks Venemaale ka ...

  • Prantsuse prokuratuur taotleb Le Peni õigeksmõistmist

Prantsuse prokuratuur taotles teisipäeval Rahvusrinde juhi Marine Le Peni õigeksmõistmist süüdistuses, et ta õhutas moslemite tänavapalvusi Teise maailmasõja aegse okupatsiooniga võrreldes vihkamist, vahendas BNS.
“Taunides avalikus ruumis palvetamist ei viidanud proua Le Pen tervele moslemikogukonnale, vaid ainult vähemusele, ning kasutas vaid sõnavabadust,” ütles prokurör Bernard Reynaud Lyonis toimunud kohtuistungil.
Le Peni, kelle Rahvusrinne on tuntud oma immigratsiooni- ja islamismivastaste seisukohtade poolest, ähvardab süüdimõistmisel kuni aastane vanglakaristus ja 45 000 euro suurune rahatrahv. Ekspertide hinnangul võib kohtuprotsess tema toetust vaid suurendada.
Kliki ka nendele artiklitele:

* Lühidalt - 22.09.2015 (täiendatav)
Prantsuse Rahvusrinde juht Marine Le Pen peab järgmisel kuul kohtu ette astuma seoses viie aasta eest tehtud islamivastase avaldusega. Le Pen võrdles ühes oma kõnes tänavatel palvetavaid mo ...
* SEE, mille eest parempoolsed on pidevalt hoiatanud ...

... jundada oma piirkondlikust parteist immigrantide ja Euroopa Liidu vastast üleriigilist jõudu nagu Marine Le Peni Rahvusrinne Pra ...