TÕNIS MÄGI - Elva aukodanik!

0

Tõnis MägiElva valis aukodanikuks Tõnis Mägi

Männilinna linnavolikogu nimetas esmaspäeval aukodanikuks laulja, helilooja ja näitleja Tõnis Mägi, kes on oma perega pikalt elanud Elva linnas Peedul.

Elva linna kodulehe teatel anti teenetemärk raamatu «Elva ajast aega. Jutustusi Elva ajaloost» autorile, ajaloohuvilisele Kalju Hookile, kes on koostanud Elva vaksalisse ajaloonäituse ning valmistab ette uut näitust koostöös Elva muuseumisõprade klubiga.

Linna teine teenetemärk anti Enn Kangurile, kes on pühendunud võrkpallitreener ja spordimees. Lisaks on ta ligi kakskümmend aastat töötanud Elvas Verevi rannas vetelpäästeülemana.


Kultuuripreemia «Elva täht» läheb sel korral LendTeatrile, mis andis mullu poole aastaga üle 40 etenduse ning on võitnud preemiaid üleriigilistel ja maakondlikel festivalidel.

Elva noortepreemia saab Miikael Johan Tamm, kes korraldab noortele harivaid ja meelelahutuslikke vestlusõhtuid Exit. Ka on ta rahvusvahelise noortelaagri English Camp üks korraldajaid ning teinud juba 7. klassist kiriku noortetööd.

TPM

Kliki ka nendele artiklitele:

* TÕNIS MÄGI - igal eestlasel on täna põhjust olla mures ...
Õhtuleht on teinud pikema intervjuu armastatud muusiku Tõnis Mägiga, kes avaldab väga avameelselt, mida arvab hetkel Eesti ühiskonnas ja maailmas toimuvast. Rahvuslasena tunneb ta aga muret, et nooremad ei ...
* Palju õnne! Ornitoloog Mart-Olav Niklus sai 80aastaseks!

... Laks, Jüri Leesment, Margus Lepa, Elo Liiv, Ülo Matjus, Tõnis Mägi, Kalju Mätlik, Mart Niklus, Viido Polikarpus, Henn Põlluaas, Mait Raun, Evar Riitsaar, Aarand Roos, Olavi Ruitlane, Hando Runnel, ...
* Koidulaulik kutsub üles Augustibluusi boikoteerima

Tõnis Mägi Steven Seagali Eestisse ei oota: see on täielik provokatsioon Laulja Tõnis Mägi ei suuda mõista, miks otsustati Augustibluusi üheks peaesinejaks kutsuda Ameerika märulitäht Steven Seagal, ...