Värske välisministri esimene suur FOPAA!

0

Marina (Rajevskaja) KaljurandÄsja välisministriks tõusnud Marina (Rajevskaja) Kaljurand on lasknud sisse esimese poliitilise fopaa.

Äsja KUKU raadios intervjuud andnud minister tunnistas, et omab kõiges kattuvust Reformierakonna maailmavaate ja tegevusega. Muuhulgas märkis ta, et peab Eesti poolt ettevalmistatud ning allkirjastatud uut Eesti-vene piirilepingut Eestile kasulikuks ja vajalikuks!

Seega jätkab välisministeerium ka Kaljuranna juhtimisel Eesti riikluse, Vabadussõja ideaalide ning tulemuste õõnestamist, soovides Eestile mittevajaliku, Põhiseadusvastase ja sügavalt kahjuliku lepingu lõplikku ratifitseerimist.

Märkimisväärne hulk Eesti elanikkonnast ja ka spetsialistidest (juristid, poliitikud, ajaloolased) peavad seda lepingut äärmiselt ohtlikuks ning selle väljatöötamise ning ratifitseerimisega seotid tegevust riikluse ja rahvusliku huvide reetmiseks.
Selle lepinguga muudetakse ära Tartu rahulepingul baseeruv Eesti-Vene piirilepe ja antakse Venemaale tasuta suured Eesti riigi alad - enamalt jaod need, millised hetkel on ebaseaduslikult venemaa poolt annekteeritud.

Anar Rand
BHR

Kliki ka nendele artiklitele:

* Venemaa peaprokuratuur kontrollib Balti riikide iseseisvuse taastamise seaduslikkust.
... iline tegevus omakorda, kasvõi Tartu rahulepingu ja uue piirilepingu sõlmimisega seonduvalt, näitab aga seda, et Eesti Vabariigi poliitiline juhtkond on juba aastaid tegutsenud selle nimel, et inimesed ha ...
* EKRE PRESSITEADE: Õiguskantsler jättis kasutamata võimaluse saada piirilepingule Riigikohtu hinnang

Eesti Konservatiivse Erakonna fraktsioon Riigikogus avaldab sügavat kahetsust, et õiguskantsler ei pidanud vajalikuks Riigikohtu arvamuse saamiseks niivõrd olulises küsimuses nagu piirileping, mille p ...
* See on see, kuhu meie riiki on viimased 20 aastat juhitud!

... g, kas on piirileping? [täiendatud 15:00] ... võttis EV Ülemnõukogu vastu iseseisvusdeklaratsiooni 24. augustil tunnustas Eesti iseseisvust ametlikult Vene Föderatsioon 06. septembril 1991. a.  ...