RÜE ja Muutospuolue ühendasid jõud immigratsiooni vastu

0

Rahva Ühtsuse Erakonna (RÜE) juht Kristiina Ojuland teatas, et RÜE ja Soome erakond Muutospuolue otsustasid alustada koostööd, et kaitsta eesti ja soome inimesi massiimmigratsiooni eest.

"Meid seob ühine eesmärk kaitsta eesti ja soome inimesi massilise immigratsiooni eest Aafrikast ja Lähis-Idast, samuti kavatseme kaitsta Põhjalat islami leviku tagajärgede eest. Me kutsume kõiki inimesi ja organisatsioone Läänemere piirkonnas ühinema, et seista võõrkultuuride invasiooni vastu Euroopasse. Ainult koos tegutsedes suudame kaitsta meie rahvaid ja euroopalikke väärtuseid," seisab mõlema partei ühisavalduses.

"Me seisame silmitsi tõasiasjaga, et iga päev ületab Soome piiri ca 300 immigranti, kes tulevad Rootsi ja Norra kaudu. See toob kaasa selge julgeolekuohu Soome inimestele ja meie kultuurile," ütles Muutospuolue esimees Jari Väli-Klemelä.

"Eurooplased peavad ühendama kõik jõud selleks, et sälitada Euroopa eurooplastele," väljendas RÜE esimees Kristiina Ojuland veendumust.


Ühiselt mõisteti hukka üheaegne "vaikiva ajastu" sisseviimine eelmisel nädalal nii Soomes kui Eestis, kui mitmed meediakanalid sulgesid pagulasteemat puudutavate uudiste kommentaariumid.

Allikas: ÕHTULEHT

Kliki ka nendele artiklitele:

* Lühidalt - 19.07.2015 (täiendatav)
... tatud erakondadest ning kindlalt seisab selle lepingu vastu seni ainsa poliitilise jõuna Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE). Tõsi - ka Ojulandi juhitavast Rahva Ühtsuse Erakonnast (RÜE) ning suh ...
* Postimees vahendas Eesti meediasse sõjaka idanaabri poolt koostatud "MUSTA NIMEKIRJA"

... isse endine kaitseminister Urmas Reinsalu, endine välisminister Kristiina Ojuland ning eurosaadik Tunne Kelam. Lisaks on keelatud Venemaale sisenemine kaitsetööstuses juhtivatel kohtadel töötanud Andres Pa ...
* Põgenikud Eestisse?

... ast." Saadetud teates tunnistab Rahva Ühtsuse Erakond, et Eesti ei tohi nõustuda Lähis-Ida ja Aafrika immigrantide vastuvõtu kohustusega. "Kvaliteetse tööjõu vaba liikumine Euroopas ja väljas ...