Mart HELME rahvale: Oleme ühes koos see Suur Tõll, kes maad päästma tõttab!

1
+1

BHR otsustas avalikustada tervikuna siin portaalis Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimehe MART HELME aastalõpukõne.

Põhjus on selles, et erakonna liidri sõnavõtt on kantud murest ja tõest ning selles toodu vastab täiel määral BHR portaali seisukohtadega. Kahjuks on täna vaid EKRE ainsana see erakond, kelle poliitilised seisukohad näivad kattuvat eesti rahva ja tema riigi huvidega. Kõikide teiste erakondade tegemistes on näha erinevaid probleeme, mis pole hea ei meie rahvale ega ka meie riigile. Peamisteks hädadeks teiste erakondade puhul on ebaküpsus, arglikkust, tahtmatus juhtida riiki vastavalt iseseisvuse ideaalidele või meie riigi tekke alustest juhinduvalt.

Valitsus on aga viimase kümnekonna aasta jooksul käivitanud täies jõus Eesti transformeerimise programmi, millest tulenevalt peab Eestist saama sisutu, juurtetu, kombetu, moraalitu ja hingetu rahvamassiga europrovints, kus otsustamisõigust pole isegi banaani jämeduse küsimuses, kui neid siinsel turul müüa sooviks. See on valitsevate parteide ühine suurim viga.
Valitseva liberaalsotsialistliku valitsuskoalitsiooni suurimaks sisepoliitiliseks veaks käesoleval aastal (tegelikkuses juba viimasel kolmel-neljal aastal) on olnud see mürgitamisoskus, millega on ära mürgitet eesti ühiskond. Kõik on kõikidega riidu aetud, varasemalt normaalsed nähtused on muudetud võõrastamisväärseteks ja lõppkokkuvõttes on valitsus eemaldunud kõrgeima võimu kandja tahtest - rahva enamuse soovidest, asudes kaitsepositsioonidele rahva tahte vastu. Rahvas on neile aga vihakõneleja mass, kelle pärast peab hommikust õhtuni häbi tundma.

Valitsus on eemaldunud rahvast, riik on võõrandunud riigiks olemisest ja kultuur kaotab hoogsalt oma juuri. See on tänane Eesti tänu liberaalsotsialistlikkule valitsusele ning tema administratiivjõule, mida toetatakse häbematu jõu ja kallutatusega keskse vasakliberaalse meedia poolt (Ekspress Grupi väljaanded, sealhulgas DELFI portaal, Eesti Päevaleht, Kuku raadio, ka Postimees ja isegi Rahvusringhääling pole enam usaldusväärsed ja neutraalsed infoedastajad ... kõiki nimetatud on muutunud vähemal või rohkemal määral neomarksismi, sotsiaaldemokraatia ja vasakliberalismi propagandatorudeks) on oma rahva vastu sõjas varjatud tahtega võltsloosungite all - vähem väärikust (elagu euroopalikud väärtused), vähem eestlust (elagu euroopalik kultuur), vähem Eesti riiki (elagu föderaliseeruv Euroopa Liit), vähem mõtlemist (elagu solidaarsus), vähem iseseisvust (elagu globalism), vähem traditsioone (elagu tolereerimine), vähem vaimsust (elagu sallivus) ... .

Jäägu seepärast selle aasta viimase artiklina meie portaali üles ainsa eestimeelse erakonna esimehe murest kantud sõnavõtt ja kandku sellest lähtuv lootus meid edasi uude - 2016. aastasse.

BHR
Parema väärikama Eesti eest!