Saksamaal vahistati Hispaania turiste peksnud 6 vene vutihuligaani

0

Saksamaal vahistati kuus Prantsusmaa lõunaosast saabunud vene huligaani pärast seda, kui nad peksid läbi Hispaania turistid, kellest üks sai tõsiseid vigastusi, teatas politsei reedel.

Kahtlustatavad vanuses 26-30 tegid Prantsuse sadamalinnast Marseille'st lahkumise järel Saksamaal Kölni linnas peatuse.

Saksa politsei sõnul käitusid mehed neljapäeval kahe Hispaania turisti ja nende giidi vastu "äärmiselt agressiivselt ja jõhkralt".

Venelased peksid ja lõid hispaanlasi, tekitades ühele neist raskeid vigastusi, teatas politsei, jättes avaldamata rünnaku põhjuse.


Politseil õnnestus viis ründajat kohapeal vahistada, ent üks pääses minema. Kuues vahistati hiljem Kölni-Bonni lennujaamas, kus kahtlustatavad pidid lennule minema.

Meestel olid piletid kahele venemaa mängule Inglismaa ja Slovakkia vastu jalgpalli EM-il ning nad kandsid "huligaanide tüüpilisi esemeid, nagu maskid ja suukaitsed".

Saksa politsei teatas, et võtab ühendust Prantsuse ametivendadega, selgitamaks välja, kas venelased olid seotud jalgpalli EM-il lahvatanud fännivägivallaga.

Prantsuse kohus määras neljapäeval kolmele vene jalgpallifännile märatsemise eest kuni kaheaastase vangistuse, üksparemäärmuslasest vene agitaator saadeti riigist välja.

Allikas: RahvusRinghääling

Kliki ka nendele artiklitele:

* Varas olla on uhke ja hää ...
... peegeldub pereelu puudutavas uusvene vanasõnas - kui peksab, siis armastab. Ühtlasi näitab see ütlus seda, et vene elukultuuris on vägivallal konkreetne, traditsiooniline ning kahjuks ka hinnatud  ...
* Lühidalt - 22.03.2015 (täiendatav)

... . Kui peksab, siis armastab, ütleb vene vanasõna meeste-naistevaheliste suhete ... Moskvas toimus järjekordne vene rahvusspordiüritus - tänavakake ... GOA - mahamüüdud paradiis Kunagine Portug ...
* Ärimees venemaal tappis talle märkuse teinud teadlase

... iku elu osa ning mittekaklev mees polegi nagu mees. Kui peksab, siis armastab, ütleb vene vanasõna meeste-naistevaheliste suhete ...