Varas olla on uhke ja hää ... .

0

Varastele viitav numbrimärk osutus venemaal erakordselt populaarseks

Moskva oblastis muutus erakordselt populaarseks numbrimärkide sari, mille tähekombinatsioon viitab varastele, kirjutab Autonews.ru.

Nimelt anti ühes Moskva oblasti piirkonnas jagamiseks välja numbrimärgid В***ОР 777, neid endale soovijaid oli aga rohkem kui vabu numbreid.

Tähekombinatsioon ВОР tähendab vene keeles varast, 777 märgib aga nii õnnelikku numbrite kombinatsiooni kui ka viidet Moskva oblastile. 777 on ka võidukas kombinatsioon kasiino "ühekäelistel bandiitidel".


Pärast seda, kui selgus, et need numbrimärgid on erakordselt populaarsed, otsustas liikluspolitsei juhtkond need jaotada suvaliselt üle kogu oblasti, nii et efektse numbrimärgi saaksid endale pigem juhuslikud autoomanikud.

Seejuures jaotab numbrimärke arvutiprogramm, vältimaks altkäemaksu abil "ilusate" numbrimärkide müümist. Ilusate kombinatsioonide müük oli varem liiklusmiilitsa ja -politsei mõjukate töötajate jaoks oluliseks sissetuleku allikaks.

Allikas: auto24.ee

Kliki ka nendele artiklitele:

 * Vene hokimängijate kombetus kutsus esile rahvusvahelise skandaali 
... adud kaotus nii suureks šokiks, et unustati maneerid, kombed ja reeglid. Sellised nad juba kord on...
 * Venemaal on kuritegevus saamas uusi mõõtmeid  

... moodne meedia, kirjandus ja kinokunst ülistavad kuritegevust, lemmikseriaalid räägivad headest bandiitidest ning poliitilised filmid pajatavad headest mõrvaritest. Viimaseid nimeatatakse venemaal muidugi ...
* Miks meid ei armastata ...

... võõras on, peegeldub pereelu puudutavas uusvene vanasõnas - kui peksab, siis armastab. Ühtlasi näitab see ütlus seda, et vene elukultuuris on vägivallal konkreetne, traditsiooniline ning kahjuks ka hinnatud ...