Heatahtlik ning abivalmis venemaa on ümbritsetud kurjadest vaenlastest!

0

Venemaa riigipoliitika üheks osaks on alatasa mingite käkkide kokkukeeramine naabrite suhtes ning vastumeetmete korral süüdistada naabreid kurjades kavatsustes venemaa suhtes.

See poliitika on oluliseks osaks ka õige kaasmalaspoliitika ajamisel ning nn "vene hinge" vormimisel. Valem toimib siin nii, et oma õelatest tegevustest "kaasmaalastele, slaavi vendadele" ei pajatata aga igasugused kahtlused lükatakse kurjade vaenlaste kaela. Neid vaenlasi leitakse vajadusel ka sisemaalt, keskvõimule poliitiliste oponentide hulgast.

Venemaa poliitilise juhtkonna üheks ülesandeks on oma rahva üleskütmine selle piirini, et kui ühel hetkel peab venemaa tegema midagi sellist, mida enam varjata ei saa, siis selleks ajaks oma rahvas ja "kaasmaalased" teistes riikides suudavad vaid kahjurõõmsalt ruiata ning toetada venemaa mistahes räiget poliitikat, kui õiglast kättemaksu.

Aastaid on vabas maailmas teada, et venelased korraldavad küberrünnakuid. Enam ei suuda seda ka venelased ise varjata, kuid kaitsepositsioonid on vaja sisse võtta ja nii me saame teada venemaa julgeolekustruktuuride ametnike avaldustest, et välismaailmast muudkui rünnatakse venemaad.

RahvusRinghääling vahendab venemaa julgeolekuametnikku, kelle sõnul välismaalt korraldatakse venemaale üha enam küberrünnakuid

Venemaale korraldatakse välisriikidest üha enam küberrünnakuid, ütles vene Föderatsiooni Julgeolekunõukogu sekretär Nikolai Patrušev vastuseks Lääne süüdistustele, et Moskva ründab agressiivselt USA ja Euroopa teabevõrgustikke.

"Viimasel ajal oleme märganud märkimisväärselt sagenenud katseid tekitada kahju venemaa infosüsteemidele välisjõudude poolt," rääkis Patrušev Reutersi teatel ajalehele Rossiiskaja Gazeta antud intervjuus, mille täisversioon avaldatakse esmaspäeval.

"Üleilmseid internetioperaatoreid ja -pakkujaid kasutatakse laialdaselt, meetodid, mida nad kasutavad, arenevad aga pidevalt," sõnas Patrušev, kes on ühtlasi endine FSB direktor ning president Vladimir Putini lähedane liitlane.

Patrušev süüdistas USA presidendi Barack Obama administratsiooni, et see tahtlikult ignoreerib asjaolu, et peamised internetiserverid asuvad Ühendriikide territooriumil ja Washington kasutab neid luure- ja muudel eesmärkidel, et globaalset domineerimist jätkata.

Ta lisas, et loodetavasti õnnestub Moskval presidendiks saava Donald Trumpi administratsiooniga rajada konstruktiivne suhe.

USA luureteenistuste andmetel tellis venemaa president Vladimir Putin küberkampaania, et toetada Donald Trumpi valimiskampaaniat ja õõnestada tema vastaskandidaadi Hillary Clintoni jalgealust. venemaa on süüdistused tagasi lükanud ja nimetanud seda nõiajahiks.

Allikas: RahvusRinghääling

Kliki ka nendele artiklitele:

* Rootsi luurejuht: venemaa on peamine küberrünnakute ja mõjutamisoperatsioonide allikas
Venemaa on suurim Rootsi-vastaste küberrünnakute ja mõjutamisoperatsioonide allikas, teatas Rootsi sõjaväeluure- ja julgeolekuteenistuse (MUST) ülem, kindralmajor Gunnar Karlson. Rootsi kaitseväe koos ...
* Briti luurejuht hoiatas agressiivse venemaa eest

... ja küberrünnakuid. Briti sõjalaevad jälgisid oktoobris vene lennukikandja lahinggruppi, mis liikus läbi Põhjamere teekonnal Vahemere idaossa. Briti kaitseminister Michael Fallon ütles, et v ...
* Prahas vahistatud vene häkker sai närvivapustuse

... s tuuakse välja ka ohud, mis puudutavad massihävitusrelvade levikut, küberrünnakuid ja globaalseid haiguspuhanguid. venemaa puhul nenditakse dokumendis, et Moskva on otsustanud olla  ...