Palestiina relvastatud islamiäärmuslased ründasid juutide palvemaja

0

Foto on illustreerivRpnnaku käigus tapeti ja haavati pühakojas viibivaid relvituid inimesi. Iisraeli politsei teatel tungis sünagoogi kaks kirveste ja nugadega relvastatud Ida-Jeruusalemmast pärit palestiinlast. Politsei lasi hiljem ründajad maha.

Hamas ja Islamidžihaad tervitasid Jeruusalemma sünagoogirünnakut

Juhtivate terroriorganisatsioonide arvates oli tegemist mitte ainult normaalse nähtuse vaid suisa kiiduväärt tapatalguga.

Islamistide terroriorganisatsioonid märkisid, et et taparünnak oli reageering palestiinlasest bussijuhi surmale - rünnak pühahoonele oli «vastus märter Yusuf Ramuni tapmisele».


Tegemist oli viitega Ida-Jeruusalemma bussijuhile, kes leiti pühapäeva hilisõhtul pooduna oma sõidukis. Iisraeli politsei hinnangul oli tegemist enesetapuga, kuid surnu perekond loeb seda mõrvaks.

Iisraeli politsei kõneisiku Luba Samri sõnul tungis teisipäeval Ida-Jeruusalemmas ühte sünagoogi kaks tulirelvade, kirveste ja nugadega relvastatud palestiinlast ning ründasid seal palvetanud juute.

 

USA mõistis Jeruusalemma sünagoogirünnaku hukka

Teisipäevane rünnak Jeruusalemma sünagoogis oli jõhker ja mõttetu vägivalla- ja terroriakt, ütles USA välisminister John Kerry.

Kerry süüdistas rünnakus palestiinlaste üleskutset "raevupäevadele" ning rõhutas, et Palestiina liidrid peavad astuma tõsiseid samme säärasest ässitustegevusest hoidumiseks.

 

Kliki ka nendele artiklitele:

* Äärmusrühmitus nõuab Iraagis naiste ümberlõikamist
... ja on Mosuli kuulutanud selle pealinnaks. RahvusRinghääling Kliki ka nendele artiklitele: * Lühidalt - 12.07.14 ... mahukaks relvakonfliktiks. Teisipäeval Palestiina islamirühmituse Hamas kontrollitavas ...
* ERIK JESSE: Islamofiilia

... rõhumist, mõistagi (Lääne) meeste poolt ja tagurliku Vatikani õnnistusel. Ülimalt progressiivseks (!) peab doktor Butler teisal aga Hamasi ja Hizbollah'd, rõhutades nende ''vasakpoolset'' iseloomu. ...
* Lühidalt - 19.03.14

... - Gazast pommitatakse Iisraeli Palestiina islamiliikumise Hamas kontrollitavast Gaza sektorist tulistati täna Lõuna-Iisraeli pihta kümneid rakette, mis vigastasid kuut inimest, sealhulgas kolme välismaalast, ...
* Afganistani alasti sõda ja Kreml

... aasta rooside revolutsiooni Gruusias ja 2004. aasta oranži revolutsiooni Ukrainas. Aga ka Balkan edenes kenasti, kuni muslimitele üleüldise koha kättenäitamise tuhinas keelduti järsku tunnustamast Hamasi ...