Medvedev julgustas venemaad üles mitte muutma oma käitumist

0

Putin ja MedvedevVenemaa sõjapartei ametlikuks juhiks tagasi valitud endine president ja praegune venemaa peaminister Medvedev kutsus partei pooldajaid ja venemaa elanikke üles mitte pöörama tähelepanu lääneriikide sanktsioonidele, sest ei usu nende kõrvaldamist. Samuti andis partei "igavene II mees" kinnituse sellele, et venemaa peab jätkama oma agressiivset välispoliitikat. Rašistliku venemaa juhtpartei peasekretär Dmitri Medvedev ütles täna, et venemaa ei peaks toitma illusiooni sellest, et Lääs kavatseb venemaa-vastastest sanktsioonidest peagi loobuda.

„On ilmselge, et see kõik kestab veel pikka aega,“ vahendas uudisteagentuur TASS Medvedevi sõnu erakonna Ühtne Venemaa üldkogul, kus kinnitati tema jätkamine partei esimehena.

Medvedev edastas oma parteikaaslastele skeptitsismist lähtuva hoiatuse, et pole mõtet uskuda sellesse, nagu venemaale positiivsete arengute aluseks saaksid olla mingisugused poliitilised valimised mingis riigis, millega ta vihjas ilmselgelt USA presidendivalimistele aga ka peatselt Euroopas ees seisvatele valimistele.

„Meil ei ole siin mõtet loota mõne teise riigi valimistele või ametisse astuvatele välisriikide juhtidele,“ märkis partei pealik.


Medvedev edastas parteile ja rahvale seeläbi konkreetse sõnumi - vene riik peab jätkama sõjakat ja agressiivset naabruspoliitikat. Pole kahtlust seega selles, et putinlik-rašistlik jõupoliitika jätkub koos seda poliitikat saatva klassikalise nõukogude stiilis rahuretoorikaga.

Tänase otsuse kohaselt jätkab Medvedev partei "Ühtne Venemaa" esimehena vähemalt aastani 2022.

Allikad: Delfi/BHR

Kliki ka nendele artiklitele:

* Lühidalt - 11.11.2016 (täiendatav)
... ta asendatakse taas Medvedeviga otsustati see avaldada. Oluliseks tõukeks intervjuu avaldamisel sai asjaolu, et politoloog Solovei on varasemalt esitanud loogilisi ennustusi, millised on täitunud. Vii ...
* Mihhail Lotman: ajame Eesti asja. Koos Ühtse Venemaaga (?)

... da Venemaa presidendiks ... esimees Valeri Zorkin, et Putin on ametlikult presidendiametisse astunud. Kogu Medvedevilt Putini ...
* Ühtne Venemaa võttis duumavalimistel 343 mandaadiga põhiseadusliku enamuse

... m viie aasta tagusest 60 protsendist. Keskvalimiskomisjonile on laekunud teateid rikkumistest.   President Vladimir Putin ja peaminister Dmitri Medvedev kuulutasid varakult Ühtse Venemaa võitu ...