INFOTEADE kodulehe vahetamisest

0

Head BHR-i austajad!

Tähelepanelikud külastajad on märganud, et meie koduleht aadressil bhr.balanss.ee on alates 10. novembrist 2014. a. maas olnud.Sellise asjaolu põhjustas "pahade inimeste" tegevus. Meie koduleht on olnud aastaid üha kasvava küberrünnaku objektiks, eriti viimasel kolmel aastal. Lõpuks pidime alla vanduma, sest leht purustati.

Kuid me oleme avatud taas.
Avatud uues kuues ja ka vanad asjad on saadaval.

Uus leht asub käesoleval aadressil (BHRuZZland.balanss.ee) ja vanal lehel on taastatud põhimõtteline toime, kuid eelkõige arhiivina, kus asub materjal aastatest 2007 - 2014.

 


Kuid "pahalased" ei suutnud BHR'i tappa ega ka tahet ja ideed, milleks on lugejate valgustamine venemaa tegelikust olemusest ja asjadest õigete nimedega rääkimine.

Paari viimase nädala jooksul on kodulehe tegijate poolt nähtud kurja vaeva, et taastada algsel kodulehel (bhr.balanss.ee) olnud materjalid võimalikult täielikus koosseisus.

Sellele järgnevalt käivitati uus koduleht, pisut muudetud aadressiga (bhruzzland.balanss.ee), milline domeen hakkab olema koduleht tänasest kuni jagub jõudu ja jaksu.

Seega oleme täna olukorras, kus VANA leht on vanade materjalide jaoks ja kasutusel arhiivina, UUS leht (käesolev) aga jooksvalt toimiv ja edasi arenev.

BHR vabandab lugejate ees kõiksuguste ebameeldivuste pärast ja loodab teid taas näha oma lehel endises hulgas ja endise (loodetavasti kasvava) huviga.

Kurjus peab saama oma palga ja meie rahvas väärib riiki, mille pärast uhkust tunda. Meie esivanemad väärivad austust ning meie kombed ja tavad järgimist!

BHR arhiiv asub siin - bhr.balanss.ee - kliki aadressil või sisesta see brauseri aadressiribale.

BHR