Kremli käpad meie valitsuse rataslikes püksikutes

1
+1

Eesti suhteliselt värske vasakpoolse valitsuskoalitsiooniga on palju probleeme.

Üks asi on see, et peale kindla idee realiseerimist, mille käigus vasakkoalitsioon ja IRL liigselt tsementeerinud, ignorantse ja rahva arvamusega mittearvestanud Reformierakonna võimult kõrvaldasid, kõik edasised uue koalitsiooni toimingud näivad rabedad, kummalised, kohati arusaamatud ja pisut ebaprofessionaalsed.

Teine asi on see, et uus koalitsioon peab astuma varsti juhtima tinglikult Euroopa Liitu, kuid peaministri partei on kuritegelik partei, olles ainsana Euroopa riikide parlamendiparteidest, milline on süüdi mõistetud kuriteo sooritamises. Tegemist on ennekuulmatu asjaoluga. Võib suisa otse välja öelda - maffia juhib Euroopa Liitu. Seda ilma igasuguse naljata, sest partei on loomult organiseeritud ühendus ja Keskerakond tõepoolest ainsa parlamendiparteina Euroopas lausa kiirgab silma sellega, et on ainus Eroopa riigi partei, milline valitseb ja on kriminaalselt karistatud.

Muide - kehtiv põhiseadus (§ 48) ütleb täiesti sõnaselgelt, et: "Keelatud on ... erakonnad, kelle ... tegevus on ... vastuolus kriminaalvastutust sätestava seadusega."
Aga meie kartellierakondlaslik valitsus ja teda toetav õiguskantsler Ülle Madise on teadlikult asunud seisukohale, et sõna KEELATUD peab lugema kui sõna LUATUD kui seda keeldu tõlgendada läbi euroliidulike "põhiväärtuste"!
Seegi asjaolu peegeldab imeselgelt Euroliidu (mitte ajada segamine EUROOPAGA) moraalset palet ja siinse õiguskorra õiguslikke aluseid - ka sõnaselgelt keelatu on tegelikult lubatud, kui ... ühesõnaga moraalne allakäik on kindlustatud euroõiguse poolt ja devalvatsioon on täielik!

Kolmandaks on see, et see sama kuritegelik partei - Keskerakond ei suuda ega taha katkestada infojagamise kokkulepet, sõprusprotokolli ning semulepingut neofašistlikut ja agressiivset välispoliitikat eviva venemaaga, õigustades sellega ka venemaa sõjakat käitumist.

Lõpuks on aga selge seegi, et kuritegeliku Keskerakonna liikmete seast valitud eurosaadik Yana Toom on Kremli agenda ja -poliitika kandja Euroliidu juures kui ka samal ajal märkimisväärse poliitilise mõjuvõimuga kremlimeelne isik valitsuse jaoks. Ning see on probleem. Tõsine probleem.

Ta on kui ... ebasoovitav käsi ebasoovitavas kohas. Selline pisut räpane ja intiimsusi soriv!

Tänane RahvusRinghääling edastabki võimult kõrvaldatud Reformierakonna juhi Pevkuri tõdemuse selle probleemi olemuse kohta.

Pevkur: Yana Toomi mõju valitsusele on väga suur probleem

Reformierakonna esimees Hanno Pevkur peab probleemiks Yana Toomi suurt mõju valitsuskoalitsioonile.

"See on probleem, et Yana Toom mõjutab praegu nii palju valitsust. Jüril [peaminister Ratasel] ei ole fraktsiooni käes. See on väga suur probleem. Esimest korda 25 aasta jooksul on tegelikult kellelgi, kes on otsesidemetes Kremliga, nii suur mõju Eesti valitsusele," rääkis Pevkur Kanal 2 saates "Radar", kui vastas küsimusele, mis teemal rääkis ta pärast parteijuhiks valimist telefonivestluses endise esimehe Andrus Ansipiga.

Muu hulgas ütles Pevkur, et kui Reformierakonnas kehtiks selline üldkogule hääletama pääsemise kord nagu Keskerakonnas, võitnuks valimised Kristen Michal.

Keskerakonnas otsustavad piirkonnad, kes pääsevad delegaatidena esimeest valima, kuid Reformierakonnas said hääletada kõik erakonnaliikmed, kes olid liikmemaksu tasunud.

BHR/ERR

Kliki ka nendele artiklitele:

* Yana Toomi igast lausest õhkub kremlimeelsust, sellist mõtteviisi püüti eestlastele sisendada okupatsiooni vältel
Lugesin huviga Yana Toomi intervjuud, kus igast lausest õhkub kremlimeelsust ja soovi, et eestlasi, nende keelt kultuuri, kombeid ja ajalugu ei oleks olemas. Üks põhilisi vahesid eestlaste ja  ...
* Lühidalt - 30.12.2016 (täiendatav)

Yana Toomi osalemine Vene parlamendi segakoosseisus toob meelde Keskerakonna ja Ühtse Venemaa leppe Keskerakondlase Yana Toomi ja Andrei Hvostovi sõit Süüriasse tõstatab jätkuvalt uusi küs ...
* EESTI HÄBI on vaja murda!

... deerimiseks (TsÜS § 40). Tõsi - see eeldab "vastava ministri poolt tehtavat nõuet", kuid see on ju vaid poliitilise valiku küsimus. Seega minister seda ei soovi. Kuivõrd Keskerakond on kuriteos süüdi ...