Põhja-Korea elanikel tuleb kaaluda oma riigi kõige rasvasema toiduvaru nahkapistmist.

0

Vasakpoolsuse paradiisi, kõige kapitalismivaenulikumat ning USA vaenavat maailma progressiivseimat tööliste ja talupoegade riiki Põhja-Koread ähvardab uuesti näljahäda. Kui kõik ennustused tõele vastavad, siis ei jää sotsialistlike korealaste valikute hulka enam suuri alternatiive ja nad peaksid kaaluma oma riigi kõige rasvasema ja lihavama elusolendi nahkapistmist. Asjaolude sunnil on selleks olendiks riigi diktaatorlik juht - tööliste ning talupoegade riigi geniaalne liider, ammendamatu tarkus, suur päike ja juht Kim Jong-un.

Põhja-Korea riiklik ajaleht "Rodong Sinmun" avaldas artikli, milles hoiatab elanikke suurte saabuvate raskuste eest.

«Tee revolutsioonini on pikk ja vaevarikas,» seisab pöördumises. «Võimalik, et peame võtma ette kurnava marsi, mille käigus tuleb meil jälle taimejuuri närida.» Sõnakasutus viitab 1994. alanud näljahädale, mis vältas neli aastat ja nõudis ligi kolme miljoni põhjakorealase elu.

"Rodong Simmun" lisas, et rasked olud ei tohiks mõjutada truudust riigijuhile Kim Jong-unile. «Isegi kui me anname ära oma elu, peaksime näitama lojaalsust meie juhile Kim Jong-unile, kuni elupäevade lõpuni,» seisab lehes.


Lõuna-Korea ajaleht "Chosun Ilbo" teatas oma allikatele tuginedes, et režiim on kogunud viimasel ajal igal kuul igalt pealinna Pyongyangi elanikult kilogrammi teravilja.

 

«Inimesed muutuvad ärevaks, sest võimud sunnivad talunikke andma täiendavaid toiduannetusi sõjaväele,» lisas leht. Arvatakse, et näljahoiatus kehtib kolm aastat.

Põhja-Korea on taotlenud välisriikidelt peaaegu pool miljonit tonni toiduabi, kuid veebruaris jõudis kohale ainult umbes 17 000. Vähem kui kuu aja eest määras ÜRO Julgeolekunõukogu riigile selle hiljutiste tuumakatsetuste valguses uue ja veelgi rangema sanktsioonide paketi.

BHR/Independent/PM

Kliki ka nendele artiklitele:

* Euroopa Nõukogu Parlamentaarne Assamblee (ENPA) tunnistas venemaa AGRESSOR-RIIGIKS!
... dolf Hitleri vastu 1939. a., L.I Brežnevi vastu 1980. a. või Kim Jong Un'i  ...
* Vasakäärmusliku režiimiga Põhja-Koreas hukati kaitseminister

... a andmetel oli tegelikuks põhjuseks Hyoni tukkuma jäämine sõjaväelisel nõupidamisel, millel osales ka riigijuht Kim Jong-un. Kõrge sõjaväejuht solvas valel ajal magamisega Kimi. Kim Jong-un on al ...
* Vasakäärmuslik režiim hukkab teisitimõtlejaid

Kim Jong-un lasi hukata tippametnikke ja orkestrimuusikuid. Põhja-Korea liider Kim Jong-un on sellel aastal andnud käsu 15 inimese hukkamiseks. Lõuna-Korea luureagentuuri teatel on hukatavate  ...