Venemaal kogub üha hoogu orjatöö kasutamine

0

Orjatöö SiberisIgal aastal ilmub meediasse infot selle kohta, et venemaa erinevates regioonides on avastatud täiesti klassikalise orjatööjõu kasuamist. Värske uudis teatab, et Siberist Moskva oblastisse saadetud saematerjali hulgast leiti võimalike orjade abipalve.

Väidetavalt alustas venemaa uurimiskomitee Irkutski oblastivalitsus uurimiseelset kontrolli informatsiooni kohta, mille järgi kasutatakse Bratski saeveskis orjatööjõudu.


Regiooni siseministeerium teatas varem, et Moskva oblasti Serpuhhovi linna elanik leidis Irkutski oblasti Bratski linna ettevõttest toodud ehitusmaterjalide hulgast kirja, milles seisis:
„Aidake! Meid hoitakse ilma vee ja passideta. Meid on siin palju. Albek.“

Mees teatas sellest õiguskaitseorganitele. Politsei hakkas asja kontrollima, vahendab Delfi RIA Novosti uudist.

Uurimiskomitee teatas, et pärast ettevõtte asukoha kindlakstegemist vaadatakse üle selle territoorium ning küsitletakse juhtkonda ja töötajaid.

Õiguskaitseorganite allikas teatas, et esialgsetel andmetel kuulub saeveski, kust kirja sisaldanud saematerjal teele saadeti, Bratski firmale Aisberg-Sibir.

Kliki ka nendele artiklitele:

* Venemaa poolt toetatavad Ukraina relvaterroristid kasutavad massiliselt orjatööd.
... nimröövitud isikutest on Ukraina sõjaväelased, kes terroristide kätte on langenud ATO operatsioonide ajal terroristidega toimunud lahingutes Ilovaiskis. Ukraina armee andmetel kaotasid nad siis rohkem ku ...
* Orjanduslik venemaa

Moskvas levivad orjapidamise juhtumid Moskvas avastatud orjapidamisjuhtum heidab valgust olukorrale, mida peavad taluma kümned tuhanded riigis viibivad võõrtöölised. Nii ei kannata teistest endistest ...
* Seltsimees Toomsalu: Eestist saab taas sotsialistlik riik

... oli feodalistlik ja orjanduslik ühiskond,” sõnas Toomsalu, ennustades uussotsialismi kindlat pealetungi. Ka usub Toomsalu, et Ukraina rahvas pöördub peagi tagasi turvalise sotsialismi rüppe.    ...