Diktaator Putin vallandas 10 kindralit

0

Eestit okupeeriva sõjaka idanaabri rašistlik diktaator otsustas vabastada kohustustest kümmekond pagunite kandjast tipp-tšinovnikku.

Ta võttis vastu ukaasi, millega vabastas ametist kümme siseministeeriumi, uurimiskomitee ja föderaalse karistuste täideviimise teenistuse (FSIN) kindralit.

Vabastatute hulgas on neli kindralleitnanti (Volga-äärse föderaalringkonna transpordivalitsuse ülem Vladimir Berglezov, uurimiskomitee Primorje krai uurimisvalitsuse ülem Sergei Bobrovnitši, Samara oblasti siseasjade peavalitsuse ülem Sergei Solodovnikov ja Nižni Novgorodi oblasti siseasjade peavalitsuse ülem Ivan Šajev) ning kuus kindralmajorit (FSIN-i Saratovi oblastivalitsuse ülem Aleksandr Gnezdilov, Moskva siseministeeriumi ülikooli ülema esimene asetäitja Sergei Ževlakovitš, FSIN-i kasvatus-, sotsiaal- ja psühholoogilise töö valitsuse ülem Aleksandr Novikov, Vologda oblasti siseasjade valitsuse ülem Vitali Fedotov, FSIN-i Mordva valitsuse ülem Ramazan Jagjajev ja uurimiskomitee esimehe juures asuv eriti tähtsate asjade vanemuurija Aleksandr Filin, vahendab RBK.

Veel vabastati ametist Taga-Baikali krai uurimisvalitsuse ülema esimene asetäitja, justiitspolkovnik Ruzilja Šelest ning Tšuvaššia ja Juudi autonoomse oblasti prokurörid Sergei Legostajev ja Lidia Djakonova.

Sama ukaasiga määras Putin kindralleitnant Ramiz Almazovi FSIN-i Samara oblastivalitsuse ülemaks, kindralleitnant Eduard Kaburnejevi uurimiskomitee peauurimisvalitsuse ülemaks, kindalmajor Anatoli Jelizarovi eriolukordade ministeeriumi operatiivjuhtimise ameti direktoriks, kindralmajor Aleksei Smirnovi eriolukordade ministeeriumi teaduslik-tehnilise valitsuse ülemaks ja Andrei Vassiltšenko Inguššia prokuröriks.

Allikas: Delfi

Kliki ka nendele artiklitele:

* Lühidalt - 07.12.2016 (täiendatav)
... steeriumi teateil hukkus kõrge vene sõjaametnik Aleppos, kui opositsioon korraldas raskerelvade rünnaku Süüria valitsusvägede positsioonidele.
* Venemaal vahistati Aleksei Uljukajev

... B õigusjärglase FSB-ga. See viimane on omakorda Putini totaalse kontrolli all. Seda enam, et ta ise pärineb nendest struktuuridest, olles endine vene salaagent ja KGB sõjaametnik (milliseid sotsialismi järgs ...
* Kiiev: relvarahu monitoorinud vene kindral juhib nüüd Donetskis Ukraina vastaseid kuritegelikke relvajõude

... b, kuidas ähvardatakse sõttaminekust keeldujaid ja mis saab isikutest, kes ikkagi keelduvad vene kõrgemate sõjaametnike (nn ohvitseride) käsku täitmast, sest ei soovi Ukrainas sõdida.  ...