Ehho Moskvõ peatoimetaja: info saamise võimalusi jääb venemaal üha vähemaks

0

Tallinnat külastanud vene raadiojaama Ehho Moskvõ peatoimetaja Aleksei Venediktov ütles "Aktuaalsele kaamerale" antud intervjuus, et informatsiooni saamise võimalusi venemaal jääb järjest vähemaks.

Aleksei Venediktov tuli Eestisse selleks, et osaleda laupäeval Tallinnas toimunud ühuskonnateemalisel konverentsil. Aga ta leidis aega ka kohtumistele Balti Meediakoolis.

"Eeskätt survestavad meid need seadused, mis piiravad meie võimalusi informatsiooni levitada. Informatsiooni saamise võimalusi venemaal jääb järjest vähemaks. Aga me teeme seda, mis nende piiravate seaduste raames võimalik on," sõnas Venediktov.


Läinud pühapäeval toimusid paljudes vene linnades korruptsioonivastased meeleavaldused ning need on kasvatanud huvi peamise korruptsiooniga võitleja Aleksei Navalnõi vastu. Aga üleriigiliselt ei meedia ega poliitikud temast ei räägi.

Allikas: RahvusRinghääling

Kliki ka nendele artiklitele:

* Tagakiusamine jätkub
... enija Sobtšak ja Aleksei Venediktov...
* Hodorkovski: on kolm kohta, kus Putin võib alustada SUURT sõda - Ukraina, Balti riigid ja Lähis-Ida

...  eriteenistuste soovitusel Venemaalt ...  nn opositsionääride mahalaskmisnimekiri, kuhu on teiste hulgas kantud Mihhail Hodorkovski, Ksenija Sobtšak ja Aleksei Venediktov
* Leht: opositsionäär Ksenija Sobtšak lahkus eriteenistuste soovitusel Venemaalt

...  nn opositsionääride mahalaskmisnimekiri, kuhu on teiste hulgas kantud Mihhail Hodorkovski, Ksenija Sobtšak ja Aleksei Venediktov.