Moskva Hovanskoje kalmistul hukkus märulis vähemalt kaks inimest

0

Massikaklus Moskvas. Antud foto on illustratiivne ja pole seotud uudisnupus käsitletud sündmusega.Moskva Hovanskoje kalmistul sai massikakluses surma vähemalt kaks inimest, teatas politsei.

Vene meedia andmetel osales surnuaial puhkenud kähmluses kuni 200 inimest (Newsru.com andmetel ligi 400, kellest Eho Moskvõ andmeil haiglasse toimetati ligi 90 inimest - BHR), vahendas BBC.

Politsei pressiesindaja Sofia Hotina ütles, et kaks inimest said surma, kui teised inimesed püüdsid autodega sündmuskohalt põgeneda.

Venemaa siseministeerium teatas Inrefaxile, et rohkem kui 50 inimest vahistati.


Ministeerium kinnitas, et kähmluses kasutati ka tulirelvi, kuid teateid tulistamise tagajärjel tekkinud vigastustest pole.

Politsei hinnangul tekkis tüli vaidlusest kahe kalmistutööliste grupi vahel. Hotina kinnitusel olid mõlemad hukkunud tülis osalejad. Varem teatati, et üks hukkunuist oli politseinik.

Korrakaitseallikad ütlesid varem Interfaxile, et politsei oli sunnitud Hovanskoje surnuaial puhkenud löömingu laialiajamiseks õhku tulistama.

Allika sõnul läks kaks rühma illegaalseid immigrante Kesk-Aasiast töökohtade pärast kaklema. Käiku lasti labidad, metallkangid, kurikad ja tulirelvad.

Hovanskoje kalmistu on 200 hektari suurune ja asub Moskva loodeosas.

RahvusRinghääling

Kliki ka nendele artiklitele:

* Lühidalt - 22.03.2015 (täiendatav)
... Moskvast Goasse lendav lennuk pidi tegema massikakluse tõttu hädamaandumise...
* Lühidalt - 10.11.13

... ja kaklevad ja kaklevad - nii mõnus tegevus ju Kuigi venemaal on grupi- ja massikaklused igapäevaelu tavapärane osa, millised uudistekünnist reeglina ei ületa, siiski jõuavad uudistesse sellised kohalikud ...
* Venemaal on kuritegevus saamas uusi mõõtmeid

... asendades eeltoodud sõnad selliselt nagu omaaegsed revolutsionäärid tegelikkuses mõtlesid ... verd-verd-verd. See, et venemaal toimuvad pidevalt kaklused oma "enamarenenud" vormis - massikakluste näol, ...