Sunday, 25 December 2016 00:42

Rootsi kuninganna Silvia toimetati Stockholmi haiglasse

Rate this item
(0 votes)
0

Kuninganna SilviaRootsi kuninganna Silvia toimetati Stockholmi Karolinska Ülikooli haiglasse, vahendab Expresseni uudisteportaal.

Kuninga abikaasa tähistas reedel oma 73. sünnipäeva ja tundis end pidulikul kontserdil halvasti, mistõttu otsustati ta haiglasse toimetada.

Palee teatel oli ta juba mitmendat päeva tõbine.

Kuninganna Silvia on jätkuvalt arstide jälgimise all ja tunneb end juba paremini, ütles Expressenile kuningakoja pressiesindaja Margareta Thorgren. Kui pikaks ajaks Silvia haiglasse jääb, pole veel teada.


Silvia on Rootsi kuninga Karl XVI Gustavi kuninganna-abikaasa ja troonipärija, kroonprintsess Victoria ema. Tema tiitel on Tema Majesteet, kuid Rootsis viidatakse talle kui kuninganna Silviale.

Allikas: Delfi.ee

Kliki ka nendele artiklitele:

* Rootsi kuninganna tähistas 73. sünnipäeva
Rootsi kuninganna Silvia sai 73. aastaseks. Kuninganna Silvia sündis 23. detsembril 1943 Heidelbergis Saksamaal. Ta abiellus Rootsi kuninga Karl XVI Gustafiga 1976. aastal. Kuningapaaril  ...
* 15. mai ajaloos

...  Praegu on monument taastatud. Uue kuju valmistas Elisabeth Tebelius-Myren. Monumendi taasavasid 23. aprillil 1992 Rootsi kuningas Karl XVI Gustav ja kuninganna Silvia. 15. mai 1940 - venemaa survel sõlmitakse ...

Read 543 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.