Lühidalt - 14.10.2016 (täiendatav)

0
  • Veel üks vene propagandakanal tuuakse Eestisse - TNT

Teatavasti levitab venemaa oma imperialistlikku ja sõjakat maailmavaadet väga edukalt TV-meediat kasutades. Vene telekanalite professionaalsuse tase on kõrge ning tehniline teostus enamalt jaolt üsna kvaliteetne. On absoluutne reegel, et koos meelelahutusega edastatakse vene telekanalite vaatajatele mõjukas osas putinliku režiimi propagandat, ujutatakse nad üle poliitiliste pooltõdede ja -valedega ja kasvatatakse vaatajaid vaatama õiges suunas - kes peab olema maailmapoliitikas vaenlane, kes aga sõber.
Eeltoodust tulenevalt on kummaline Postimehe rõõm selle üle, et "populaarne venemaa meelelahutuskanal TNT jõuab Eesti vaatajateni".
Muuhulgas kiidab Postimees, et TNT tugevuseks ja eripäraks on keskendumine parimale meelelahutusele – programmi põhiosa moodustavad teleshowd, huumorisaated ja sisukad seriaalid. Tänu sellele on TNT olnud vaatajate lemmik pikki aastaid ja seda eriti nooremate vaatajate hulgas. Eestis ja Lätis on telekanal TNT olnud valitud kaabelvõrkudes kättesaadav alates kevadsuvest. Nüüd on levivõimalused veelgi avardumas.
Stabiilsuse ja maailmarahu huvides peaks vene propagandakanalitele seadma ette niipalju tõkkeid kui vähegi võimalik. Alates sellest, et siinsed kaablivõrgud on kohustatud sulgema vene telekanalid niipea, kui külvatakse vaenu ja propagandat. Ja üleüldse oleks soovitatav vene telekanalite mittelubamine normaalse maailma kaablilevisse.
Kliki ka nendele artiklitele:

* Lühidalt - 13.10.2016 (täiendatav)
Mihkelson ja Postimees tegelesid vene propaganda levitamisega. Eesti territooriumi tasuta venemaale kinkimise eestseisja Marko Mihkelson levitas väärinfot vene propagandakanalist In24.org, k ...
* Eesti ei lubanud riiki kahe vene telekanali ajakirjanikke

... estruktiivne. Mitmed venemaa naaberriigid, sealhulgas Läti ja Leedu, rääkimata Ukrainast on vähemal või rohkemal määral piiranud vene propagandakanalite tegevust, sest on absurdne lubada va ...