Lühidalt - 23.07.2015 (täiendatav)

0
  • Moskva režiimi poolt toetatud terroristid Donbassis püüdsid maailma petta arvutimängust kopeeritud pildiga

Luganski separatistide "leitud" USA relvad osutusid arvutimängust näpatuiks, vahendas Eesti lugejatele infot Delfi.ee. Blogipidaja Anton Logvinov ja tunnustatud mängudeteemalised veebilehed juhtisid tähelepanu Luganski separatistide võltsingule. Nimelt osutusid väidetavad Ameerika relvad, mille „Luganski rahvavabariigi prokuratuur“ leidis Luganski lennujaama keldrist, kopeerituks arvutimängust Battlefield 3.
„Luganski rahvavabariigi peaprokuratuuri“ uurimisosakonna juhataja Leonid Tkatšenko rääkis kolmapäeval, et Luganski lennujaama varemetest on leitud USA-s toodetud raketisüsteeme Stinger, vahendab telekanal Dožd.
Avaldatud „operatiivvideos“ on selgelt näha markeering TRACKING RAINER, mis ei vasta tegelikel Stingeritel olevale tekstile (neile on kirjutatud TRACKING TRAINER). Samas langeb see kiri kokku mängus Battlefield 3 esinevaga. Logvinov juhtis tähelepanu ka sellele, et võltsingu paljastavad veel keevisõmblus ja elektroonika ülemise osa puudumine.

Kliki ka nendele artiklitele:

* Sotsiaaldemokraatiast ja venemaa vihastamisest Ukraina peale seoses viimase sooviga keelustada kommunistlik ideoloogia.
... tsunud terve rea võltsarusaamu, ent peamine - loonud venemaa riigi võltsideoloogiale "tõe rüü" ja heroilise kuvandi. Täna ei ole seda ideoloogiat võimalik enam väärata muul moel kui vaid venemaa jaga ...
* Putin nimetati kuritegevuse suurimaks sõbraks

... galaene ja korrumpeerunud Moldova kohtunikke. Kõnealune süsteem liigutas oligarhide, korrumpeerunud ametnike ja organiseeritud kuritegevuse raha Euroopasse läbi Läti panga. Liigutatud raha kasutati Puti ...